MOŽNOSTI PRE INVESTOROV

Prečo odvetranú fasádu?

Odvetraná fasáda je pre budovu z hľadiska jej výrazu a funkcie optimálne riešenie. Je vyjadrením jedinečného vzhľadu a architektonického riešenia.
Tým, že tento typ fasády tvorí samostatný plášť budovy, dokáže účinne a dlhodobo chrániť konštrukciu samotnej stavby, čo má nemalý vplyv na náklady potrebné na údržbu budovy.

Bezúdržbovosť, dlhodobá životnosť a jej vysoká funkčnosť zaisťuje užívateľom budovy trvalé pohodlie. Cemento-kompozitné panely SWISSPEARL® sú montované v súlade so systémom odvetrania zadnej strany fasády, ktoré je zatiaľ najlepším riešením fasády aké bolo doteraz vymyslené.

Životná úroveň, ktorú poskytuje systém odvetranej fasády SWISSPEARL® ďaleko prevyšuje bežné fasádne systémy.

Cemento-kompozitná doska SWISSPEARL® je ľahká veľkoformátová doska s „kamenným“ charakterom. Je zložená predovšetkým z cementu, netoxických vlákien, vody a vzduchu. Je nehorľavá, šetrná k životnému prostrediu, stálofarebná, bez údržbová, objemovo a rozmerovo stabilná.

Záruka 10 rokov

Na cemento-kompozitné dosky SWISSPEARL® je priamo výrobcom poskytovaná zmluvná 10 ročná záruka na funkčnú kvalitu (objemová, rozmerová a farebná stálosť, a ostatné charakteristiky) a príslušenstvo (kotviace prvky).

SWISSPEARL®

„Fasáda je vyjadrujúcim prvkom každej stavby.
Vytvára prvý a trvalý dojem.“